http://www.osenams.si/files/2018/11/logotip-60-let-38-90-166.pngSpletne strani Šahovskega društva Radenska-Pomgrad Murska SobotaOsnovna šola II Murska Sobota

Razpis področnega POMURSKEGA ekipnega

osnovnošolskega šahovskega prvenstva za šol. leto 2018/19

Prvenstvo bo v

petek, 15.02.2019, na Osnovni šoli II Murska Sobota

z začetkom ob 15.45 (potrditev prijave do 15.30)

Igralo se bo po Bergerjevem sistemu z ustreznim številom kol, igralni čas je 10 min+5 sekund/potezo.

Igra se v treh starostnih skupinah:

a) najmlajši fantje in dekleta – rojeni-e 2010 in mlajši-e (F9 / D9)

b )mlajši fantje in dekleta – rojeni-e 2007 in mlajši-e (F12 / D12)

c) starejši fantje in dekleta – rojeni-e 2004 in mlajši-e (F15 oz. D15)

Pri učencih sestavljajo ekipo 4 učenci in ena rezerva,

pri učenkah pa 3 učenke in ena rezerva.

Dekleta lahko nastopajo v fantovski ekipi, vendar potem na področnem prvenstvu ne morejo igrati še v dekliški ekipi.

Zmagovalne ekipe dobijo naslov prvakov v svojih kategorijah in pokale, drugo in tretje uvrščeni pa lepa priznanja in sladko nagrado.

Na državno prvenstvo bodo uvrščene ekipe glede na razpis, ki bo na spletni strani Šahovske zveze Slovenije.

Prijavnina pri fantih je 20 Є, pri dekletih pa 15 Є na ekipo.

Prijave na prvenstvo bodo na strani ŠD Radenska Pomgrad (www.sah-drustvo-ms.si).

Vsem učencem veliko užitka ob igranju šaha,

za malico je poskrbljeno!

Do tekmovanja lep pozdrav in                                                                                                                 VABLJENI!

Murska Sobota, 19.01.2019                                   Marija Mira Ambruš,

področna koordinatorica