DOBRODOŠLI NA SPLETNIH STRANEH ŠD RADENSKA POMGRAD!

Šahovsko društvo Radenska Pomgrad Murska Sobota se predstavlja na spletu že od leta 2002. Na teh spletnih straneh boste našli aktualne in manj aktualne novice, rezultate turnirjev, seznam članov, kroniko aktivnosti društva, objavljeno je tudi lepo število fotografij naših članov in članic... in še marsikaj drugega.

Informacije o treningih, turnirjih, dogodkih na naslovu:
info@sah-drustvo-ms.si

Prostori ŠD Radenska Pomgrad se nahajajo na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti.
Zemljevid | Slike

Prijava na Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo (obvezne predprijave do četrtka, 14. 2. do 12:00 ure)

Šahovski treningi

Pridružite se nam na Facebooku...

Naslednjih pet turnirjev:
16.04. ob 18:00; prostori kluba: Cuger za mesec april

Zadnjih pet novic:

• Odlični rezultati ŠD Radenske Pomgrad na hitropoteznih in pospešenih prvenstvih
    Na zadnjem državnem prvenstvu v pospešenem in hitropoteznem šahu se je ŠD Radenska Pomgrad odrezala odlično in v Prekmurje prinesla 3 zlata odličja.
    Pospešeno ekipno člansko prvenstvo
    Ekipa: Gjuran Denis, Titan Matej, Skuhala Jernej, Skuhala Luka Ekipa je dosegla odlično 1.mesto v zelo močni konkurenci. (5 zmag in 2 remija).
    Pospešeno ekipno prvenstvo članic
    Ekipa: Skuhala Barbara, Hočevar Maja Ekipa je dosegla odlično 2.mesto (3 zmage in 2 remija).
    Hitropotezno ekipno člansko prvenstvo
    1. Ekipa : Skuhala Jernej, Titan Matej, Skuhala Luka, Grah Matej Ekipa je dosegla odlično prvo mesto (6 zmag, 3 remiji).
    2. Ekipa: Gruškovnjak Tomislav, Boris Kovač, Gruškovnjak Jože, Cmor Nino Ekipa je dosegla 12. mesto (3 zmage, 1 remi in 3 porazi).
    Hitropotezno ekipno prvenstvo članic
    Ekipa : Skuhala Barbara, Hočevar Maja Ekipa je dosegla odlično 1.mesto (5 zmag, 1 remi ).
    Vzporedno je še potekalo posamezno prvenstvo v omenjenih kategorijah. Naši člani so dosegli naslednje rezultate:

Državno člansko prvenstvo v pospešenem šahu:

6.mesto Matej Titan
    9.mesto Denis Gjuran
    25.mesto Luka Skuhala
    33. mesto Boris Kovač
    40.mesto Matej Grah

Državno prvenstvo članic v pospešenem šahu:
    3.mesto Barbara Skuhala
    6.mesto Maja Hočevar

Državno člansko prvenstvo v hitropoteznem šahu:
    14.mesto Jernej Skuhala
    15.mesto Luka Skuhala
    33.mesto Matej Titan
    38.mesto Jože Gruškovnjak
    48.mesto Matej Grah

Link do tekmovanja
    SLIKE
  • Skupni vrstni red po desetih mesečnih brzoturnirjih ŠD Radenska - Pomgrad za leto 2018
    Člani:
    1. Denis Gjuran 117 točk (tretja zmaga zapored)
    2. Boris Kovač 109
    3. Danilo Hari 68
    4. Igor Kos 50
    5. Jože Gruškovnjak 36
    Skupaj 14 igralcev s točkami.

Mladinci:
    1. Dani Lenček Kranjec 90 točk (zmagal prvič, lani drugi)
    2. Nejc Hanc 72
    3. Joži Lenček Kranjec 71
    4. Alina Lukač 64
    5. Maj Pečnik 45
    Skupaj kar 35 igralcev s točkami.
  • Jernej Skuhala najboljši šahist Univerze v Ljubljani

Jernej Skuhala najboljši šahist Univerze v Ljubljani - povezava do novice

Povezava do spletne strani turnirja

• 31. odprto prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
    V Murski Soboti je v klubskih prostorih ŠD Radenske Pomgrad potekalo v času od 9. do 23. 10. 2018 31. odprto prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu katerega se je udeležilo 16 tekmovalcev in tekmovalk.

V absolutni konkurenci je slavila Ljutomerčanka Barbara Skuhala, katera je ubranila lanski naslov najboljše pred Matejem Grahom in Leo Števanec.

Med nižje kategorniki je bil najboljši Jaka Kočar, v kategoriji fantov do 12 let je slavil Casar Izdor pred Mohar Tianom, pri dekletih v starostni skupini do 12 let pa je bila najbolje uvrščena Lukač Ema pred Casar Zalo.
    REZULTATI FOTOGRAFIJE
  • Mladinsko evropsko prvenstvo v pospešenem šahu

Reprezentanca Slovenije na mladinskem evropskem prvenstvu v pospešenem šahu v Oradeji v Romuniji - 31.07. do 05.08.2018