Vabljeni ste, da pridete igrat šah vsak torek od 18.00 do 22.00 ure v prostore našega kluba na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti. Zemljevid
SEZNAM TURNIRJEV:
REZULTATI TURNIRJEV
Državno prvenstvo upokojencev-ekipno Murska Sobota, 6.10.2011 Kon~no stanje Rating MT T MTB 1. DU Maribor-Tabor 2109.5 21 37 327.0 (W 6 3)(B14 4)(W 3 2.5)(B 4 2)(W 2 0.5)(B 7 3)(W10 4) (B 8 3.5)(W 5 2)(B12 4)(W13 3)(B 9 2)(W11 3.5) 1. Pešec, Franc 2119 2151 + 6. 1 +14. 1 + 3. 1 - 4. 1 = 2. 1 + 7. 1 +10. 1 + 8. 1 + 5. 1 +12. 1 +13. 1 = 9. 1 +11. 1 11.0/13 2.01 2. Klemenčič, Gorazd 2246 2240 - 6. 2 +14. 2 + 3. 2 - 4. 2 - 2. 2 + 7. 2 +10. 2 + 8. 2 - 5. 2 +12. 2 +13. 2 = 9. 2 =11. 2 8.0/13 -3.07 3. Cojhter, Karl 2109 2063 + 6. 3 +14. 3 = 3. 3 + 4. 3 - 2. 3 + 7. 3 +10. 3 = 8. 3 + 5. 3 +12. 3 -13. 3 = 9. 3 +11. 3 9.5/13 -0.33 4. Hevir, Zlatko 2126 1984 + 6. 4 +14. 4 - 3. 4 + 4. 4 - 2. 4 - 7. 4 +10. 4 + 8. 5 - 5. 4 +12. 4 +13. 4 = 9. 4 +11. 4 8.5/13 -0.69 5. Segala, Stanko 0 2020 0.0/0 2. DU Trbovlje 1981.0 19 33.5 330.5 (B 5 1)(W12 3)(B13 4)(W 9 3)(B 1 3.5)(W 6 1.5)(B14 3.5) (W 3 2.5)(B 4 1)(B11 3)(W 7 2.5)(B10 3)(W 8 2) 1. Jazbec, Hinko 0 1982 - 5. 1 +12. 1 +13. 1 + 9. 1 = 1. 1 = 6. 1 +14. 1 - 3. 1 - 4. 1 +11. 1 + 7. 1 =10. 1 = 8. 1 8.0/13 1.59 2. Milinkovič, Nebojš 2060 1929 - 5. 2 -12. 2 +13. 2 = 9. 2 + 1. 2 - 6. 2 =14. 2 + 3. 2 - 4. 2 =11. 2 - 7. 2 +10. 2 = 8. 2 6.0/13 -0.46 3. Kotnik, Franc 0 2018 - 5. 3 +12. 3 +13. 3 + 9. 3 + 1. 3 - 6. 3 +14. 3 = 3. 3 - 4. 3 =11. 3 = 7. 3 +10. 3 = 8. 3 8.0/13 -1.22 4. Krajnc, Oto st. 2042 1995 + 5. 4 +12. 4 +13. 4 = 9. 4 + 1. 4 + 6. 4 +14. 4 + 3. 4 + 4. 4 +11. 4 + 7. 4 =10. 4 = 8. 4 11.5/13 2.37 5. Bregar, Rudi 0 2000 0.0/0 3. DU Ljubljana-Šiška 2027.0 15 33 331.0 (B13 2)(W 9 2)(B 1 1.5)(W 6 2)(B14 4)(B11 4)(W 4 2) (B 2 1.5)(W 7 4)(B10 2)(W 8 1.5)(B 5 3)(W12 3.5) 1. Halik, Tomo 0 2183 +13. 1 + 9. 1 - 1. 1 - 6. 1 +14. 1 +11. 2 - 4. 1 + 2. 1 + 7. 1 -10. 1 - 8. 1 + 5. 1 +12. 1 8.0/13 -1.46 2. Saradjen, Janko 2133 1972 -13. 2 - 9. 2 - 1. 2 - 6. 2 +14. 2 +11. 3 - 4. 2 - 2. 2 + 7. 2 +10. 2 = 8. 2 + 5. 2 +12. 2 6.5/13 -0.53 3. Rogale, Marjan 0 2105 +13. 3 + 9. 3 = 1. 3 + 6. 3 +14. 3 +11. 4 + 4. 3 = 2. 3 + 7. 3 +10. 3 + 8. 3 - 5. 3 +12. 3 11.0/13 0.46 4. Musič, Gojko 0 1848 -13. 4 - 9. 4 + 1. 4 + 6. 4 +14. 4 +11. 5 + 4. 4 - 2. 4 + 7. 4 -10. 4 - 8. 4 + 5. 4 =12. 4 7.5/13 0.92 5. Šutanovac, Mile 0 1713 0.0/0 4. DU Krško 2008.5 18 31.5 332.5 (B12 2)(W13 3)(B 9 2)(W 1 2)(B 6 3.5)(W14 3)(B 3 2) (B11 2.5)(W 2 3)(B 7 1)(W10 3)(B 8 3)(W 5 1.5) 1. Meštrovič, Zvonimi 2369 2334 =12. 1 +13. 1 - 9. 1 + 1. 1 + 6. 1 +14. 1 + 3. 1 +11. 1 + 2. 1 - 7. 1 -10. 1 + 8. 1 - 5. 1 8.5/13 -2.45 2. Kranjec, Toni 1996 2006 -12. 2 -13. 2 - 9. 2 + 1. 2 = 6. 2 -14. 2 + 3. 2 +11. 2 + 2. 2 = 7. 2 +10. 2 - 8. 2 = 5. 2 6.5/13 -1.35 3. Ahmatovič, Hilmija 1936 1870 =12. 3 +13. 3 + 9. 3 - 1. 3 + 6. 3 +14. 3 - 3. 3 -11. 3 + 2. 3 - 7. 3 +10. 3 + 8. 3 + 5. 3 8.5/13 1.70 4. Žnideršič, Tomaž 1971 1824 +12. 4 +13. 4 + 9. 4 - 1. 4 + 6. 4 +14. 4 - 3. 4 =11. 4 - 2. 4 = 7. 4 +10. 4 + 8. 4 - 5. 4 8.0/13 1.75 5. DU Slovenj Gradec 1833.5 18 30.5 333.5 (W 2 3)(B 7 2.5)(W10 2)(B 8 3)(W11 2)(W12 1.5)(B13 3) (W 9 3)(B 1 2)(W 6 2)(B14 3)(W 3 1)(B 4 2.5) 1. Čahuk, Vlado 0 1918 + 2. 1 - 7. 1 -10. 1 + 8. 1 +11. 1 =12. 1 +13. 1 - 9. 1 - 1. 1 + 6. 1 +14. 1 - 3. 1 + 4. 1 7.5/13 2.06 2. Berhtold, Franc 0 1800 + 2. 2 + 7. 2 +10. 2 + 8. 2 -11. 2 -12. 2 +13. 2 + 9. 2 + 1. 2 - 6. 2 +14. 2 - 3. 2 = 4. 2 8.5/13 4.28 3. Rutnik, Bernard 0 1766 + 2. 3 = 7. 3 -10. 3 - 8. 3 +11. 3 +12. 3 -13. 3 + 9. 3 - 1. 3 + 6. 3 -14. 3 + 3. 3 - 4. 3 6.5/13 1.53 4. Barl, Ivan 0 1850 - 2. 4 + 7. 4 +10. 4 + 8. 5 -11. 4 -12. 4 +13. 5 + 9. 4 + 1. 4 - 6. 4 +14. 4 - 3. 4 + 4. 4 8.0/13 0.95 6. DU Solkan 2003.3 18 29 335.0 (B 1 1)(B11 2.5)(W14 3)(B 3 2)(W 4 0.5)(B 2 2.5)(W 7 2.5) (B10 3)(W 8 3)(B 5 2)(W12 2)(B13 3)(W 9 2) 1. Srebrnič, Vojko 2220 2167 - 1. 1 +11. 1 +14. 1 + 3. 1 - 4. 1 = 2. 1 + 7. 1 -10. 1 + 8. 2 - 5. 1 +12. 1 +13. 1 - 9. 1 7.5/13 -1.72 2. Rusjan, Dušan 2093 2015 + 1. 2 +11. 2 -14. 2 + 3. 2 = 4. 2 + 2. 2 = 7. 2 +10. 2 + 8. 3 + 5. 2 -12. 2 +13. 2 + 9. 2 10.0/13 2.00 3. Nardin, Flavij 1916 1812 - 1. 3 -11. 3 +14. 3 - 3. 3 - 4. 3 + 2. 3 + 7. 3 +10. 3 - 8. 4 - 5. 3 -12. 3 -13. 3 - 9. 3 4.0/13 -1.74 4. Ipavec, Jože 0 2019 - 1. 4 =11. 4 +14. 5 - 3. 4 - 4. 4 - 2. 4 - 7. 4 +10. 4 + 8. 5 + 5. 4 +12. 4 +13. 4 + 9. 4 7.5/13 -2.35 7. DU Brezje-Dogoše-Zrkovci 1819.5 12 25.5 338.5 (B 8 3)(W 5 1.5)(B12 3.5)(W13 2.5)(B 9 2.5)(W 1 1)(B 6 1.5) (W14 1.5)(B 3 0)(W 4 3)(B 2 1.5)(B11 2.5)(W10 1.5) 1. Kajnih, Danilo 2179 2109 + 8. 1 + 5. 1 +12. 1 +13. 1 = 9. 1 - 1. 1 - 6. 1 =14. 1 - 3. 1 + 4. 1 - 2. 1 +11. 1 -10. 1 7.0/13 -1.39 2. Dular, Maksimilija 0 1953 - 8. 2 - 5. 2 +12. 2 +13. 2 - 9. 2 - 1. 2 = 6. 2 -14. 2 - 3. 2 = 4. 2 + 2. 2 =11. 2 -10. 2 4.5/13 -2.40 3. Bizjak, Drago 2140 1716 + 8. 3 = 5. 3 =12. 3 -13. 3 + 9. 3 - 1. 3 - 6. 3 -14. 3 - 3. 3 + 4. 3 = 2. 3 -11. 3 4.5/12 0.62 4. Rebov,Peter 0 1500 + 8. 4 - 5. 4 +12. 4 =13. 4 + 9. 4 + 1. 4 + 6. 4 +14. 5 - 3. 4 = 4. 4 - 2. 4 +11. 4 +10. 3 9.0/13 6.82 5. Jemenšek, Jože 0 1559 =10. 4 0.5/1 0.34 8. DU Murska Sobota 1881.8 12 25 339.0 (W 7 1)(B10 3)(W11 2)(W 5 1)(B12 4)(W13 1.5)(B 9 2.5) (W 1 0.5)(B 6 1)(W14 3)(B 3 2.5)(W 4 1)(B 2 2) 1. Hari, Bogdan 2033 1901 - 7. 1 +10. 1 +11. 1 - 5. 1 +12. 1 +13. 1 - 9. 1 - 1. 1 -14. 1 + 3. 1 - 4. 1 = 2. 1 5.5/12 0.48 2. Režonja, Štefan 2053 1866 + 7. 2 +10. 2 -11. 2 - 5. 2 +12. 2 -13. 2 = 9. 2 - 1. 2 - 6. 1 +14. 2 = 3. 2 + 4. 2 = 2. 2 6.5/13 1.33 3. Gabor, Matija 0 1877 - 7. 3 -10. 3 + 5. 3 +12. 3 =13. 3 + 9. 3 = 1. 3 - 6. 2 +14. 3 - 3. 3 - 4. 3 = 2. 3 5.5/12 -0.73 4. Marič, Anton 0 1883 - 7. 4 +10. 4 -11. 3 -13. 5 + 6. 3 +14. 5 + 3. 4 - 4. 4 = 2. 4 4.5/9 -1.03 5. Kuhar, Franc 0 1614 +11. 4 - 5. 4 +12. 4 + 9. 4 - 1. 4 - 6. 4 3.0/6 1.75 9. DU Domžale 1875.8 9 23.5 340.5 (W14 3.5)(B 3 2)(W 4 2)(B 2 1)(W 7 1.5)(B10 1)(W 8 1.5) (B 5 1)(W12 1.5)(B13 2)(W11 2.5)(W 1 2)(B 6 2) 1. Ivačič, Vladimir 2224 1988 +14. 1 - 3. 1 + 4. 1 - 2. 1 = 7. 1 -10. 1 + 8. 1 + 5. 1 =12. 1 +13. 1 +11. 1 = 1. 1 + 6. 1 8.5/13 1.98 2. Vavpetič, Vid 2150 1956 =14. 2 + 3. 2 + 4. 2 = 2. 2 + 7. 2 -10. 2 = 8. 2 - 5. 2 -12. 2 +13. 2 -11. 2 = 1. 2 - 6. 2 6.0/13 -0.94 3. Jerina, Anton 1951 1851 +14. 3 - 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 - 7. 3 +10. 3 - 8. 3 - 5. 3 +12. 3 -13. 3 +11. 3 = 1. 3 + 6. 3 5.5/13 -0.94 4. Čokan, Mirko 1846 1708 +14. 4 + 3. 4 - 4. 4 = 2. 4 - 7. 4 -10. 4 - 8. 5 - 5. 4 -12. 4 -13. 4 =11. 4 = 1. 4 - 6. 4 3.5/13 -1.13 10. DU Šentjur 1869.0 11 22.5 341.5 (W11 1)(W 8 1)(B 5 2)(W12 2)(B13 2.5)(W 9 3)(B 1 0) (W 6 1)(B14 3.5)(W 3 2)(B 4 1)(W 2 1)(B 7 2.5) 1. Gazvoda, Franc 2110 1954 +11. 1 - 8. 1 + 5. 1 +12. 1 +13. 1 + 9. 1 - 1. 1 + 6. 1 =14. 1 + 3. 1 + 4. 1 = 2. 1 + 7. 1 10.0/13 4.02 2. Streicher, Zvonko 2060 1815 -11. 2 - 8. 2 - 5. 2 +12. 2 =13. 2 + 9. 2 - 1. 2 - 6. 2 +14. 2 - 3. 2 - 4. 2 - 2. 2 + 7. 2 4.5/13 0.06 3. Krk, Ljubo 0 1866 -11. 3 + 8. 3 + 5. 3 -12. 3 -13. 3 - 9. 3 - 1. 3 - 6. 3 +14. 3 - 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 - 7. 4 3.0/13 -3.90 4. Harinski, Vinko 0 1841 -11. 4 - 8. 4 - 5. 4 -12. 4 +13. 4 + 9. 4 - 1. 4 - 6. 4 +14. 4 + 3. 4 - 4. 4 = 2. 4 = 7. 5 5.0/13 -1.52 11. DU Novo Mesto 1852.3 9 22.5 341.5 (B10 3)(W 6 1.5)(B 8 2)(W14 2)(B 5 2)(W 3 0)(B12 3) (W 4 1.5)(B13 3)(W 2 1)(B 9 1.5)(W 7 1.5)(B 1 0.5) 1. Milič, Ivica 0 1904 -10. 1 - 6. 1 - 8. 1 -14. 1 - 5. 1 -12. 1 - 4. 1 -13. 1 - 2. 1 - 9. 1 - 7. 1 - 1. 1 0.0/12 -5.07 2. Istenič, Vinko 0 1806 +10. 2 - 6. 2 + 8. 2 -14. 2 + 5. 2 - 3. 1 +12. 2 - 4. 2 +13. 2 = 2. 2 + 9. 2 = 7. 2 = 1. 2 7.5/13 3.37 3. Stokanovič, Marjan 0 1958 +10. 3 + 6. 3 + 8. 4 +14. 3 - 5. 3 - 3. 2 +12. 3 + 4. 3 +13. 3 = 2. 3 - 9. 3 + 7. 3 - 1. 3 8.5/13 0.02 4. Škerlj, Tone 0 1741 +10. 4 = 6. 4 - 8. 5 + 5. 4 - 3. 3 +12. 4 = 4. 4 +13. 5 - 2. 4 = 9. 4 - 7. 4 - 1. 4 5.5/12 0.94 5. Lubej, Ivan 0 1821 +14. 5 - 3. 4 1.0/2 -0.33 12. DU Velenje 1882.3 11 19.5 344.5 (W 4 2)(B 2 1)(W 7 0.5)(B10 2)(W 8 0)(B 5 2.5)(W11 1) (W13 2.5)(B 9 2.5)(W 1 0)(B 6 2)(W14 3)(B 3 0.5) 1. Milovanovič, Srečk 1953 1855 = 4. 1 - 2. 1 - 7. 1 -10. 1 - 8. 1 = 5. 1 +11. 1 +13. 1 = 9. 1 - 1. 1 - 6. 1 -14. 1 - 3. 1 3.5/13 -1.05 2. Huremovič, Asim 0 1977 + 4. 2 + 2. 2 - 7. 2 -10. 2 - 8. 2 + 5. 2 -11. 2 =13. 2 + 9. 2 - 1. 2 + 6. 2 +14. 2 - 3. 2 6.5/13 -0.83 3. Vedenik, Tone 0 1766 = 4. 3 - 2. 3 = 7. 3 +10. 3 - 8. 3 - 5. 3 -11. 3 -13. 3 - 9. 3 - 1. 3 + 6. 3 +14. 3 - 3. 3 4.0/13 -0.97 4. Dražnik, Ivan 0 1931 - 4. 4 - 2. 4 - 7. 4 +10. 4 - 8. 5 + 5. 4 -11. 4 +13. 5 + 9. 4 - 1. 4 - 6. 4 +14. 5 = 3. 4 5.5/13 -3.15 13. DU Ljutomer 1697.5 6 19 345.0 (W 3 2)(B 4 1)(W 2 0)(B 7 1.5)(W10 1.5)(B 8 2.5)(W 5 1) (B12 1.5)(W11 1)(W 9 2)(B 1 1)(W 6 1)(B14 3) 1. Vizjak,Drago 0 1500 - 3. 1 - 4. 1 - 2. 1 - 7. 1 -10. 1 - 8. 1 - 5. 1 -12. 1 +11. 1 - 9. 1 - 1. 1 - 6. 1 -14. 1 1.0/13 -0.51 2. Brunčič, Janko 0 1931 + 3. 2 + 4. 2 - 2. 2 - 7. 2 =10. 2 + 8. 2 - 5. 2 =12. 2 -11. 2 - 9. 2 - 1. 2 - 6. 2 +14. 2 5.0/13 -1.50 3. Lovrenčič, Zvonko 0 1654 - 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 + 7. 3 +10. 3 = 8. 3 + 5. 3 +12. 3 -11. 3 + 9. 3 + 1. 3 + 6. 3 +14. 3 8.5/13 5.21 4. Rožman, Milan 0 1705 + 3. 4 - 4. 4 - 2. 4 = 7. 4 -10. 4 + 9. 4 - 1. 4 - 6. 4 +14. 4 3.5/9 0.50 5. Sukič, Franc 0 1728 + 8. 4 - 5. 4 -12. 4 -11. 4 1.0/4 -0.34 14. DU Gorišnica 1766.3 3 12 352.0 (B 9 0.5)(W 1 0)(B 6 1)(B11 2)(W 3 0)(B 4 1)(W 2 0.5) (B 7 2.5)(W10 0.5)(B 8 1)(W 5 1)(B12 1)(W13 1) 1. Vrbančič, Janez 0 1748 - 9. 1 - 1. 1 - 6. 1 +11. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 2. 1 = 7. 1 =10. 1 + 8. 1 - 5. 1 +12. 1 +13. 1 5.0/13 1.77 2. Korban, Jože 0 1814 = 9. 2 - 1. 2 + 6. 2 +11. 2 - 3. 2 + 4. 2 = 2. 2 + 7. 2 -10. 2 - 8. 2 - 5. 2 -12. 2 -13. 2 5.0/13 0.57 3. Toplak, Bogomir 0 1653 - 9. 3 - 1. 3 - 6. 3 -11. 3 - 3. 3 - 4. 3 - 2. 3 + 7. 3 -10. 3 - 8. 3 + 5. 3 -12. 3 -13. 3 2.0/13 -1.28 4. Cvitanič, Jurij st 0 1850 - 9. 4 - 1. 4 - 3. 4 - 4. 4 - 2. 4 -10. 4 - 5. 4 -13. 4 0.0/8 -4.06 5. Zebec, Slavko 0 1500 - 6. 4 -11. 5 - 7. 4 - 8. 4 -12. 4 0.0/5 -0.96 Arbiter: Kovač Mitja Tempo: 10 min WinEkipni by Ales Drinovec verzija 2.00.07 beta , Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Turnirji iz kategorije ARHIV:
Murska Sobota, 24.10.2019: 32. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu končni rezultati
Murska Sobota, 19.10.2019: I. šahovski turnir PVD Sever za Pomurje-posamezno
Murska Sobota, 19.10.2019: 1. šahovski turnir PVD Sever za Pomurje-ekipno
Gradišče, 19.07.2019: Turnir članov in mladine ob Mednarodnem dnevu šaha
Murska Sobota, 18.-19.5.2019: 1. ženska liga 2019
Rakičan, 2.2.2019: Območno tekmovanje invalidov šah-moški
Rakičan, 2.2.2019: Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
Murska Sobota, 7.11.2018: 21. Martinov šahovski turnir
Murska Sobota, 9.- 23.10.2018: 31. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 18.11.2017: Prvenstvo ZDVIS v posp. šahu
Murska Sobota, 16.11.2017: 20. Martinov šahovski turnir
Murska Sobota, 15.11.2017: Ekipno delavsko prvenstvo Pomurja za leto 2017
Murska Sobota, 4.10.-18.10.2017: 30. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 10.9.2017: DP v hitr. šahu - člani
Murska Sobota, 10.9.2017: DP v hitr. šahu - članice
Murska Sobota, 10.9.2017: Ekipno DP v hitr. šahu - članice
Murska Sobota, 9.9.2017: DP v posp. šahu - člani
Murska Sobota, 9.9.2017: Posamično DP v posp. šahu - članice
Murska Sobota, 8.9.2017: Ekipno DP v pospešenem šahu-članice
Murska Sobota, 8.9..2017: Ekipno DP v pospesenem šahu - člani
Murska Sobota, 26.-27.8.2017: 2. mladinska liga 2017
Murska Sobota, 5.8.2017: MIKKov odprti šahovski turnir
Murska Sobota, 18.12.2016: Slovenija šahira-Murska Sobota
Murska Sobota, 29.11.2016: Delavsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 22.11.2016: Ekipno delavsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 8.11.2016: 19. Martinov šahovski turnir
Murska Sobota, 27.9.-12.10.2016: 29. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Černelavci, 18.8.2016: 1. Škafov šahovski turnir
Domžale, Murska Sobota, 1.-17.4.2016: Državna ženska liga 2016
Murska Sobota, 16.-17.4.2016: 1. ženska liga
Murska Sobota, 1.1.2015-21.12.2015: Točkovanje članskih in mladinskih turnirjev za leto 2015
Ljutomer, 19.6.2015: Turnir ob zaključku šolskega leta 2014/15
Dobrovnik, 13.6.2015: 14.veteranske igre vojne za Slovenijo-ŠAH
Murska Sobota, 31.3.2015: Turnir osnovnošolcev, dijakov in profesorjev
Murska Sobota, 24.1.2015: Prvenstvo ZVDIS za leto 2015 v šahu
Murska Sobota, 24.1.2015: Prvenstvo drugih članov DVI 2015
Murska Sobota, 19.12.2014: SLOVENIJA ŠAHIRA- Murska Sobota
Murska Sobota, 6.12.2014: 16. posamično srednješolsko državno prvenstvo-dijakinje
Murska Sobota, 6.12.2014: 16. posamično srednješolsko državno prvenstvo- dijaki
Murska Sobota, 27.11.2014: Delavsko posamezno prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 20.11.2014: Delavsko ekipno prvenstvo UE M. Sobota
Murska Sobota, 13.11.2014: 17.Martinov šahovski turnir
Murska Sobota, 23.-30.10.2014: 27. prvenstvo pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 7.5.2014: Hitropotezni upokojenski turnir Pomurja
Murska Sobota, 7.5.2014: Regijsko prvenstvo v šahu DU Pomurja
Bakovci, 15.3.2014: 2. Prvenstvo KS Bakovci
Murska Sobota, 20.2.2014: Delavsko prvenstvo ŠZ Murska Sobota
Murska Sobota, 18.2.2014: Ekipno delavsko prvenstvo ŠZ Murska Sobota
Murska Sobota, 19.12.2013: Slovenija šahira-Murska Sobota
Murska Sobota, 8.12.2013: 24. turnir v pospešenem šahu
Murska Sobota, 26.11.-3.12.2013: 26. prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 6.11.2013: 16. Martinov šahovski turnir
Murska Sobota, 30.7.2013: Murska Sobota šahira za Vesno
Černelavci, 14.7.2013: 1. srečanje ljubiteljev šaha KS Čenelavci
Murska Sobota, 28.6.2013: Zaključni turnir 1.letnika SŠŠ
Murska Sobota, 25.5.2013: Integrativna športna prireditev-ŠAH
Bakovci, 13.4.2013: Prvenstvo KS Bakovci
Murska Sobota, 5.3.2013: Regijsko tekmovanje upokojencev Pomurja
Murska Sobota, 29.1.2013: Delavsko prvenstvo Pomurja za leto 2012
Murska Sobota, 24.1.-3.2.2013: Počasno prvenstvo ŠD Radenske Pomgrad
Murska Sobota, 22.1.2013: Ekipno delavsko prvenstvo Pomurja 2012
Murska Sobota, 19.12.2012: Slovenija šahira 2012 -Murska Sobota
Moravske Toplice, 16.12.2012: 23. turnir v pospešenem šahu - 13. državno prvenstvo v pospešenem šahu
Murska Sobota, 6.11.2012: 15. Martinov šahovski turnir
Murska Sobota, 2.-9.10.2012: 25. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 2.-9.10.2012: 25. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 13.3.2012: Regijsko tekmovanje upokojencev Pomurja 2012
Murska Sobota, 17.01.2012: Delavsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 12.01.2012: Ekipno delavsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 19.12.2011: Slovenija šahira-Murska Sobota
Murska Sobota, 8.-20.12.2011: 24. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 20.11.2011: 22. mednarodni turnir v pospešenem šahu
Ivanovci, 08.11.2011: 14. Martinov turnir
Murska Sobota, 06.10.2011: Državno prvenstvo upokojencev-ekipno
Krog, 19.06.2011: Za "veliko" nagrado Broda 2011
Rakičan, 28.05.2011: 16. športno srečanje diabetikov Slovenije-ŠAH
Murska Sobota, 28.5.2011: 4. športne igre SVIZ
Murska Sobota, 10.05.2011: Cuger ob Abrahamu Ludvika Titana
Murska Sobota, 6.5.2011: 4. Mikkov šahovski turnir
Murska Sobota, 02.03.2011: Posamezno upokojensko prvenstvo Pomurja 2011
Murska Sobots, 18.01-08.02. 2011: Počasno klubsko prvenstvo 2011
Murska Sobota, 19.12.2010: Slovenija šahira- Murska Sobota 2010
Murska Sobota, 8.12.2010: Delavsko prvenstvo Pomurja 2010
Murska Sobota, 28.11.2010: 21. mednarodni turnir v pospešenem šahu
Ivanovci, 10.11.2010: 13. Martinov turnir
Murska Sobota, 21.- 28.9. 2010: 23. Prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Krog, Brod na Muri, 6.6.2010: Prvak Broda 2010
Murska Sobota, 10.02.2010: Posamično upokojensko regijsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 28.2.- 18.3. 2010: Počasno prvenstvo kluba 2010
Murska Sobota, 19.12.2009: Slovenija šahira- Murska Sobota
Murska Sobota, 3.11. 2009: Delovsko prvenstvo Pomurja 2009
Murska Sobota, 28.11.2009: 20. turnir v pospešenem šahu
Ivanovci, 10.11.2009: 12. Martinov turnir
Murska Sobota, 12.10- 19.10. 2009: 22. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 12.10.- 19.10. 2009: 22. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Krog, 31.5.2009: Za veliko nagrado Broda
Murska Sobota, 3.2.-12.3.2009: Prvenstvo ŠD Radenske Pomgrad v pocasnem sahu- A
Murska Sobota, 3.2.-12.3.2009: Prvenstvo ŠD Radenske Pomgrad v počasnem šahu- B
Murska Sobota, 18.12. 2008: Slovenija šahira- Murska Sobota
Murska Sobota, 29.11.2008: 19. mednarodni turnir v pospešenem šahu
Ivanovci, 12.11.2008: 11. Martinov turnir
Murska Sobota, 21. 10.- 28.10.2008: 21. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Krog, 1.6.2008: Za Veliko nagrado broda
Murska Sobota, 5.2.2008: Posamično prvenstvo upokojencev Pomurja
Murska Sobota, 22.1. 2008: Počasno klubsko prvenstvo- skupina A
Murska Sobota, 22.1. 2008 : Počasno klubsko prvenstvo- skupina B
Murska Sobota, 8.12.2007: 18. mednarodni turnir v pospešenem šahu
Murska Sobota, 27.11.2007: Delavsko prvenstvo Pomurja za leto 2007
Ivanovci, 7.11.2007: 10. Martinov turnir
Murska Sobota, 23.10-30.10.2007: 20. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Murska Sobota, 27.9.2007: Drugo testiranje šahovnic
Murska Sobota, 16.9.2007: Testiranje šahovnic
Krog, 10.6.2007: Za veliko nagrado Broda 2007
Murska Sobota, 18.3.2007: Državno prvenstvo gluhih in naglušnih
Murska Sobota, 10.12.2006: 17. mednarodni pospešeni turnir
Ivanovci, 8.11.2006: 9.Martinov turnir
Murska Sobota, 24.10.2006: Delavsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 19.9-26.9.2006: Pospešeno prvenstvo Pomurja
Krog, 4.6.2006: Velika nagrada broda 2006
Graz, 27.5.2006: Šahovski festival 2006
Murska Sobota, 1.12.2005: Sindikalno prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 20.11.2005: 16. mednarodni turnir v pospešenem šahu
Ivanovci, 9.11.2005: 8. Martinov turnir
Murska Sobota, 22.-29.9.2005: 18. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
reka Mura, 22.5.2005: Za "veliko" nagrado Broda 2005
Murska Sobota, 16.12.2004: Delavsko pomursko prvensvo
Murska Sobota, 28.11.2004: 15. mednarodni turnir v pospešenem šahu
Ivanovci, 9.11.2004: 7. Martinov turnir
Murska Sobota, 30.9.-5.10.2004: 17. prvenstvo Pomurja v pospešenem šahu
Ižakovci, 2.10.2004: Ob 50-letnici Borisa Kovača
Murska Sobota, 6.3.2004-13.6.2004: Interliga 2004
Krog, 23.5.2004: Za "veliko" nagrado Broda
Murska Sobota, 12.2.-23.3.2004: Počasno klubsko prvenstvo 2004